PTT Papara Para Yatırma

PTT Papara Para Yatırma başlıklı yazımızda papara hesabına PTT ‘den nasıl para yatırma işlemi gerçekleştirebileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. PTT ülkemizdeki en büyük ulaşım ve kargo şirketlerinden bir tanesidir ve bir çok bölgede şubesi bulunmaktadır. Finansal işlemlerde kolaylık sağlayan papara firması ptt ile yaptığı anlaşma gereğince kullanıcılara ptt üzerinden para yatırma opsiyonu sunmaktadır.

PTT Papara Para Yatırma

2016 yılından bu yana hizmet veren papara bir çok alanda kullanıcılara finansal anlamda kolaylık sağlamaktadır. Para transfer işlemlerinde kolaylık, fatura ödeme, sigorta yapma ve alışveriş yapma gibi bir çok işlemi papara üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Papara hesabınıza havale yada eft yöntemi ile para yatırma işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi ptt şubelerinden ‘de anında yükleme yapabilirsiniz.

PTT İle papara hesabına para yatırma limitleri hesap türünüze göre değişiklik göstermektedir. Onaysız hesaplar aylık maksimum 1.250 TL ‘ye kadar nakit yatırma kanallarını üzerinden para yatırabilir, onaylı hesaplar aylık maksimum 1.250 TL ‘ye kadar nakit yatırma kanallarını üzerinden para yatırabilir ve sözleşmeli hesaplar nakit para yatırma kanallarından 25.000 TL ‘ye kadar para yatırma işlemi gerçekleştirebilmektedir.

PTT ‘den Papara Hesabına Nasıl Para Yatırılır?

PTT şubelerinden papara hesabınıza anında para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Papara hesabınıza PTT ‘den yükleme yapmak istediğiniz tek yapmanız gereken papara para yatırma butonuna tıklamak. Papara para yatırma butonuna tıklama işleminizin ardından papara hesabınızın kayıtlı olduğu telefon numarası ve papara nakit para yatırma kanalları limitleri görünecektir. PTT Şubesindeki yetkiliye telefon numaranızı ve yatırmak istediğiniz numarayı belirtme işleminizin ardından papara hesap bakiyenize ilgili tutar anında yansıyacaktır.

Papara PTT ‘den Ne Kadar Kesiyor ?

Papara hesabınıza PTT Üzerinden para yatırma işlemi gerçekleştirmek istediğinizde 400 TL ‘ye kadar 4 TL işlem ücreti uygulanmaktadır. 400 TL ve üzeri yatırımlarınızda ptt ile papara hesabınıza para yatırma komisyon tutarı % 4 olarak belirlenmiştir. Bu ücret PTT tarafından uygulanan işlem ücretidir papara herhangi bir kesinti yapmamaktadır. Dilediğiniz ptt şubesinden kolayca papara hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.

Papara hesabınıza PTT dışında;

CarrefourSa  Papara ile Para Yatırma

Teknosa Papara ile Para Yatırma   

işlemlerinide gerçekleştirebilirsiniz. İlgili firmalarda şubelerinde papara hesabına para yatırma opsiyonu sunmaktadır. Papara elektronik hesap cüzdanı hakkında en güncel ve popüler gelişmeleri sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

PTT Papara Para Yatırma başlıklı yazımızda ülkemizdeki en büyük kuruluşlar arasında yer alan PTT üzerinden papara hesabınıza nasıl para yatırma işlemi gerçekleştirebileceğiniz konusunda bilgi verdik, Papara PTT Komisyon oranlarına değindik ve PTT ile papara hesabınıza yapacağınız para yatırma işleminde size sunulan limitlerden söz ettik. Papara elektronik cüzdanı hakkında merak ettiğiniz sorularınızı çekinmeden canlı destek hattımıza sorabilirsiniz.

PTT Papara Para Yatırma
Rate this post