Papara Oyun Siteleri

Papara milyonlarca kullanısıya sahip bir elektronk cüzdandır. Ülkemizde en çok kullanılan elektronik cüzdan olan Papara kullanıcılarına pek çok avantaj sağlıyor. Her kesime hitap eden Papara oyun siteleri için de e-pin almanıza olanak sağlıyor. Papara ile en popüler oyunlar için satılan kodları güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

En güvenilir platfomlardan bir tanesi olan Papara kullanıcılarına sunduğu kart ile alışveriş yapma, para yatırma çekme imkanı sağlıyor. Papara uygulaması ile 7/24 para transferleri yapabilir, online alışverişler ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Papara ile yapabileceğiniz işlemlerden bir tanesi de oyun sitelerinde E- pin satın almadır. Peki Papara ile oyun sitelerine nasıl E- Pin satın alınılır ?

Papara Oyun Siteleri E-Pin Satın Alma

Papara E-pin kullanılan oyunlar için kod alabileceğiniz en güvenilir platformlardan bir tanesidir. Pek çok alanlada kullanılan Papara sayesinde E-pin alınarak oyunlarınızda kullanbilirsiniz. Papara oyun siteleri için E-pin almak için Papara hesabınızın olması yeterlidir. Papara ile E-pin almak oldukça basittir.

Papara ile E-pin almak için öncelikle Papara hesabınıza giriş yapın ardından ödemeler kısmına gelerek Oyun& E-pin seçeneğini seçin. Karşınızı E-pin alabileceğiniz oyunların ve uygulamaların isimleri çıkacaktır. Listeden ilgilendiğiniz oyunu yada uygulamayı seçin. Sayfanın en üst kısmında almak istediğiniz kod miktarı yer alır istediğiniz paketi seçin, aynı zamanda o sayfada kod adedi ve E-pin’in gönderileceği mail adresi, cep telefonu bilgileriniz yer alır. İşlemi onayladığınızda E-pin’ininz cep telefonunuza ve E- mail adresinize gönderilir.

Papara’dan Oyun Kodu Alınan Siteler Hangileri ?

E-pin kullanılan oyunlar oynuyorsanız Papara ile E-Pin satın alarak oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Papara kullanıcılarına pek çok alanda kolaylık sağladığı gibi oyun severler için sitesinde kolayca E-pin satın alma opsiyonunu eklemiştir. Papara uygulamasına veya Papara web sitesine giriş yaparak ödemeler kısmından E-Pin satın alabilirsiniz. Papara ile E-pin satın alabileceğiniz sitelerin sayısı birr hayli fazladır. Papara ile Oyun kodu alınan siteler şu şekildedir;

  • Pubg Mobile
  • League Of Legend
  • Steam
  • Knight Online
  • Metin2 Ep
  • MineCrart
  • Valorant
  • Zula
  • Mobile Legend
  • Lords Mobile

Papara Oyun Siteleri Şikayet

Papara üzerinden E-pin satın alan oyuncular bazen sorunlar ile karşılaşabiliyorlar. Sistem aksaklığı yada internet bağlantısı gibi nedenler kaynaklanan bu sorunları kullanıcılar şikayetvar.com sitesine bildirmiştir. Oyuncuların şikayetleri Papara yetkilileri tarafından dikkate alınmış ve gerekli işlemler yapılmıştır. Papara Kullanıcılarının E-pin satın almadaki bazı şikayetleri şu şekildedir.

Papara’dan E- pin satın almak isteyen bir kullanıcı işlem sırasında internet bağlantısı koptuğu için işlemi aksaklık yaşamış ancak durum Papara yetkilileri tarafından çözülmüştür.

Burada da Bir Papara kullanıcısı E- Pin satın almış ancak aldığı kodu kendisine ulaşmamıştır. Kullanıcının yazdığı şikayet üzerinde Papara yetkilileri kendisine mail ile bilgi vermiştir.

Papara Oyun Siteleri
Rate this post