Papara Lite Kart Nedir ?

Papara Card internet dünyasında alışveriş ve özellikle çeşitli oyunların ödemelerin aktif olarak kullanılmaktadır. Kullanımın oldukça basit olması ve oldukça işlevsel ve güvenli bir alt yapısı olmasında dolayı ülkemizde bu sistem oldukça yoğun bir kullanım alanına erişmiş durumdadır.

Özellikle bu denli hızlı gelişim sonrası Papara card yönetimi ülkemizde faaliyet gösteren tüm bankalarla ablaşma imzalamıştır. Yani bu karta sahip olan kişiler ülkemizdeki tüm bankamatikleri kullanabilmektedirler. Bu kart ile para yükleme ve para çekme yapılırken bankalar tarafından  oldukça cüzi bir miktarda komisyon alınmaktadır.

Özellikle sağladığı güven ve istikrar ile Papara Card sistemi ülkemizde oldukça güvenilir görünmektedir. Tüm bankalarla işlem yapılabilmesi sayesinde artık her yerde ATM arama derdi kalmanda işlem yapılabilinmektedir. Üsteli bu kart ile yapılan EFT işlemlerinden herhangi bir komisyon ya da para kesintisi de yapılmamaktadır.

Papara Lite Kart Avantajları

Eskiden mağazalardan satın alabildiğiniz isimsiz anonim beyaz kartların adı Papara Lite kart olarak değişti. Papara Lite kartların black kartlardan farkı atm’den nakit çekme özelliğinin bulunmaması ve aylık işlem limitinin 50.000 ₺ ile sınırlı olması. Yenilenen lite kartlar da chipli ve temassız işlem özellliğine sahip.

Kullanıcılarının dijital ödemelerini ve para transferlerini tek noktadan hızlı, kolay ve güvenli şekilde 7/24 yapabilmelerini sağlayan Papara, sunduğu Papara Kart ile piyasadaki birçok dijital cüzdanın aksine sadece dijital ödemelerde değil yüz yüze ödemelerde de kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

  •  Tüm dünyada geçerli
  •  Kart ücreti, aylık ücret, aidat yok
  •  Cashback ile anında nakit kazan
  •  ATM’den para yatır
  •  Temassız ödeme
  •  50.000 TL hesap limiti

Papara Lite Kart Nasıl Alınır?

Papara kart nasıl alırsınız  Papara kart iki tür ile karşımıza çıkıyor. Bir tanesi normal Lite olarak  şerit halinde olan üzerinde isim yazmayan, temassız ödeme özelliği olan ve herhangi bir para çekme olayını yapamadığınız kart. Bu kartın fiyatı 4.90 TL. İnternetten alışveriş sitelerinden bu kartı 5 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Anlaşmalı noktalardan satın aldığınız kartınızın aylık harcama limiti hesap tipinize bağlı olarak değişmektedir.   TCKN bilgisi girmeden açılmış onaysız hesaplar ile ayda 750 TL’ye kadar harcama yapabilirsiniz. TCKN ve kimlik belgesindeki bilgileri girerek hesabınızı onaylı hesap tipine yükseltmeniz ve Papara Lite’ı hesabınıza tanımladığınız taktirdir Papara Lite Card ile aylık 50.000 TL’ye kadar harcama yapabilirsiniz.

06.07.2020

Papara Lite Kart Nedir ?
5 (100%) 1 vote

Tagged With :