Papara İbana Para Transferi

2016 yılında kurulmuş olan Papara bir elektronik cüzdandır. Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından lisanslandırılan Papara kısa süre içerisinde pek çok kullanıcıya ulaşmış olup kullanıcıları tarafından olumlu tepkiler ile karşılaşmıştır. Hem online hemde  kullanıcılarına sunduğu kart sayesinde günlük yaşamda da aktif olarak kullanabilen Papara hesabı açmak çok kolay. Üstelik Papara ibana para transferi özelliyle kullanıcılara büyük kolaylıklar getirmiştir, Hem Google play store hemde App Store indirebileceğininiz uygulamayla 1 dakikada ücretsiz bir papara hesabı açabilirsiniz. 

Papara ile para transferi, döviz işlemleri ve ödemeler yapabileceğiniz gibi bahis sitelerine de para yatırma işlemi yapabilirsiniz.  Papara’da Onaysız, Onaylı ve Sözleşmeli olmak üzere 3 tür hesap vardır. Yeni bir papara hesabı açtığınzda onaysız hesap ile başlarsınız. Hesabınızdaki onaylı hesaba geç butonuna tıklayıp kimlik bilgilerinizi girdiğinizde hesabınız onaylı hesaba geçer. Eğer Sözleşmeli hesap istiyorsanız PaparaBlack Card talep etmelisiniz. Papara hesapları arasındaki fark işlem limitleridir.

Papara İle İbana Para Transferi

Papara yenilikleri sayesinde kullanıcılarına pek çok kolaylık sağlıyor. Papara uygulaması sayesinde online ödemeler yapıp başka bir papara kullanıcısına trasferler yapabildiğiniz gibi Papara ile farklı bir kişinin ibanına trasferlerde yapabiliryosunuz. Papara ibana para trassferi yapmak için hafta içi yada eft saatleri içerisinde olmanıza gerek yok Papara ile 7/24 ibana para transferi yapabilirsiniz. Papara ibana para transferi yapabilmeniz için sözleşmeli hesap sahibi olmanız yeterlidir.

Sözleşmeli Papara Hesabına Nasıl Geçiş Yapılır ?

Papara ibana para transferi yapabilmeniz için sözleşmeli hesaba ihtiyacınız vardır. Onaysız hesap yada onaylı hesap sahibi iseniz kolayca papara sözleşmeli hesaba kolayca geçiş yapabilirsiniz. Sözleşmeli hesaba geçiş yapmak için papara hesabınıza giriş yapıp profilinize giriş yapın oradan Black Card başvurusu yaptığınızda artık sizlerinde bir Papara Sözleşmeli hesabınız olacak. Ayrıca sizlere teslim edilen Black Card sayesinde atmlerden para yatırma ve çekme işlemi yapabilecek kartınız ile alışverişler yapabileceksiniz.

Papara ile QNB Finans Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank, Akbank,  Türkiye Finans Katılım Bankası, Ziraat Bankası, ING Bank, İş Bankalarına iban ile para trasferi yapabiliyorken döviz olarak Garanti ve Qnb Finans bankalarına transerler yapabilirsiniz. Papara Hesap türleri ve limitlerine aşşağıdan ulaşabilirsiniz.

Papara Hesap Çeşiteri

Papara Elektronik cüzdann kullanıcıları için 3 tür hesap çeşiti geliştirmiştir. Onaysız Hesap, Onaylı Hesap ve Sözleşmeli hesap olarak kullanıma sunulan hesap türlerinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Papara hesap türlerinin özellikleri aşşağıdaki gibidir.

Onaysız Papara Hesabı 

Yeni bir Papar hesabı açtığınızda onaysız hesap ile başlarsınız . Papara hesap türlerinden en düşük seviyede olan onaysız Papara hesabının diğer hesap türlerine göre işlem limitleri ve sayıları azdır. Papara Onaysız hesaplarda maksimum 750 TL bakiye bulunabilir. Aylık 15 giden 15 gelen para transferi yapabildiğiniz Papara Onaysız hesaplarda Atm’lerde para çekme işlemi yapamazsınız. Papara onaysız hesaaplarda aylık 750 TL harçlık alabiliyorken harçlık gönderme limitiniz yoktur. Papara Onaysız hesabınızı onaylı hesaba çevirmek için hesabınıza giriş yaparak onaylı hesaba geç seçeneğine tıklayıp kimlik bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

Onaylı Papara Hesabı

Papara hesap türlerinin orta seviyesi olan onaylı hesaplarda hesaplarda bulunacak bakiye limiti yoktur. Daha önce bankasından para yatırmış kullanıcılar için aylık 100.000 TL gelen tutar limiti olan olan onaylı Papara hesaplarında bir ay içerisinde 2.000 Tl nakit yatırabilirsiniz. Ayda 30 adet para yatımış hesaplar için 300 er adet gelen ve giden transfer limiti olan onaylı Papara hesaplarında ayda 2.000 TL harçlık gönderme limi vardır.Papara onaylı hesabınızı sözleşmeli hesaba geçirmek için Papara Black Card talep etmeniz yeterldir.

Sözleşmeli Papara Hesabı

Papara hesap türlerinin en üst  seviyesi olan sözleşmeli hesaplarda bakiye limitiniz sınırsızdır. Ayda 500.000 TL gelen para limiti olan sözleşmeli hesaplara 10.000 TL para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz Papara Black Card ile dilediğiniz atmden günde 2.000 TL para çekebilirsiniz. Atlık 300 er adet giden ve gelen transfer limiti olan sözleşmeli papara hesaplarınızdan ibana transfer yapabilir, Bitcoin alabilir ve ödemeler yapabilirsiniz.

Papara İbana Transfer’in Avantajları

Papara ibana para transferi hizmetin geliştirmesi Papara kullanıcılarına kolaylıklar sağlamıştır. Daha öncelerden Papara ile Papara hesap numarası ile başka bir Papara kullanıcısana para transfer işlemi yapıbilliyorduk ancak papara İbana’a transfer yöntemi ile artık Papara ile para transferi yapmak için transfer yapacağımız kişinin Papara kullanmasında gerek yok. Tıpkı banka hesabıyla para gönderir gibi Papara hesabıyla karşımızdaki kişinin iban numarasına para transferi yapabiliyoruz.

Papara ibana transferinin kullanıcılar tarafından sevilmesinin en büyük nedeni 7/24 para transfer işlemi yapabiliyor olunmasıdır. oldukça hızlı olan Papara iban transfer yöntemi Papara kullanıcılarını memnun etmiş ve Papara’ya üye olmayan kişileri Papara kullanmaya yöneltmiştir. Papara İban’a Transfer yapmak için Papara onaylı hesap sahibi olmanız yeterlidir. Papara onaylı hesabınız yoksa Papara profilinizden Black Card talep ederek sözleşmeli hesap sahibi olabilirsiniz.

Papara İbana Para Transferi Güvenli Mi ?

Papara ibana para transferi sayesinde sözleşmeli Papara hesap sahipleri istedikleri kişilerin banka hesaplarına diledikleri zaman para transfer işlemi yapabiliyor. Peki Papara iban transfer yöntemi güvenli mi ? Öncelikle Papara İban ile transfer yapmak için para gönreceğiniz kişinin  QNB Finans Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank, Akbank,  Türkiye Finans Katılım Bankası, Ziraat Bankası, ING Bank ve  İş bankası hesaplarından bir tanesine sahip olması gereklidir.

İban ile transfer yapacağınız kişi bu bankalara ait ibanl bilgisini yaptıktan sonra transfer işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Papara iban İle transfer işlemi TL cinsinden sadece yukarıda belirtilen bankalar ile yapabiliyorsunuz. Eğer Usd Ve Euro cinsinden transfer yapmak istiyorsanız  karşınızdaki kişinin Garanti BBVA ve QNB Finansbank hesabına sahip olması gereklidir. Papara iban ile transefer yaparken belirtilen şartları yerine getirirseniz herhangi bir sorun yaşamazsınız. Papara iban ile transfer işleminden tüm güvenlik prosedürleri düşünülmüştür. Diğer bankalardaki gibi papara ibana transfer işlemi de son derece güvenilirdir.

Papara İbana Para Transferi
Rate this post