Papara Cashback

Papara ülkemizde pek çok kullanıcıya sahip olan elektronik bir cüzdandır. Elektronik cüzdanlardan en köklüsü olan Papara oyuncularna pek çok kolaylık sağlıyor. Kolayca hesap açmanıza olanak saplayan Papara’da 2 dakika içerisinde hesap açabilirsiniz. Hem para transferlerinizde hemde ödemelerinizde kullanabileceğiniz Papara sayesinde bankaların işlem saatlerine takılmazsınız.

Kullanıcılarına günlük alışverişlerinde ve online ödemelerinde kullanabilecekleri bir kart sunan Papara ile işlemlerinizi kolayca yapabileceksiniz. Papara Kartınızı ile yurtiçinde ve yurtdşında kolayca para yatırma-çekme işlemleri yapabileceksiniz. Papara Cashback uygulaması ise Papara’nın kullanıcılarına sunduğu kazandıran bir uygulamadır. Peki Papara Cashback nedir ?

Papara Cashback Nedir ?

10 milyona yakın kullanıcıya sahip olan Papara Cashback uygulaması sayesinde kullanıcılarına kazandırıyor. Papara’nın anlaşmalı olduğu bazı markalar vardır. Sizler Papara Kartınız ile bu markalardan alışveriş yaptığınızda belirli oranlarda Nakit puanlar kazanırsınız. Papara Cashback’te kazandığınız puanlar Papara hesabınıza nakit olarak geçer.

Diğer uygulamalar gibi sizlere zorlu şartlar sunmayan Papara’da Cashback almanız içinyapmanız gereken tek şey Papara’yı kullanmanızdır. Papara Cashbacklerinizi anlık olarak alabileceğiniz gibi aylık olarak da yoplu bir şekilde alabilirsiniz. Peki Papara Cashback nasıl alınır ? Papara Cashback almak için hangi adımları takip etmek gerekir, tüm bu soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Papara Cashback Nasıl Alınır ?

Papara kullanıcıları Papara Cashback kampanyasından nasıl yararlanılır merak ediyorlar. Papara kullanıcısıysanız Cashback sisteminde yararlanmak oldukça basittir. Papara Cashback’ten yararlanmak için öncelikle Papara hesabınızın onaylı yada sözleşmeli olması gereklidir. Hesabınız onaylı yada sözleşmeli değilse kolayca onaylı hesaba geçebilirsiniz.

Papara Cashback kazanmak için papara’nın anlaşmalı olduğu markalar’dan harcamalar yapmanız yeterlidir. Papara’nın anlaşmalı olduğu markaların verdiği Cashback oranları ve limitleri farklılık gösterir. Elde ettiğiniz Cashbackler her gün hesabınıza aktarılır ancak dilerseniz Papara Cashbacklerinizi aylık toplu bir şekilde alabilirsiniz.

Bunun için Papara uygulamanızın sol üst kısmındaki menüden Cashback seçeniği seçip sağ üst kısımdaki ayarlar sembolünden ay sonunda al seçeniği aktif etmektir. Web siteden bu seçeneği aktif etmek içinse Hesabım seçeneğini açıp daha sonra ayarlara girip Cashback ayarlarından Ay Sonunda Al seçeneği etkinleştirebilirsiniz.

Papara Cashback Geçen Markalar Hangileri

Papara Cashback Papara’nın anlaşmalı oldupu markalardan ödeme yaptığınızda Papara hesabınıza nakit olarak birikir. Günlük yada aylık olarak kullanabileceğiniz Papara Cashback’ler online alışveriş, Video, Dizi/film, Müzik, Eczane, Yemek, kahve, e- scooter, evcil hayvan/bakım, kitap/kırtasiye, hizmet, market, araç kiralama, teknoloji alanlarında geçerlidir.

Papara Cashback elde edebileceğiniz Papara’nın anlaşmalı oldupu markalar şunlardır; Youtube, Netflix, Spotify, Eczane,Burken King, Popeyes, Arby’s, tıklagelsin, Exxen, Kahve.com, Hop, Martı, Petlebi, Bkm Kitap, Armut, CarrefourSA, Yolcu360, TeknoSA, İstegelsin, Gittigidiyor, N11 ve Voi Coffe’dir. Bu markalara Papara ile ödeme yaptığınızda Papara Cashback alabilirsiniz. Peki Papara Cashback Limitleri Nedir ?

Papara Cashback Limitleri

Papara’nın anlaşmalı olduğu markalardan alışveriş veya ödeme yaptığınızda Belirli oranlarda ve limitlerde Cashback alabilirsiniz. Papara’nın anlaşmalı olduğu markaların Cashback oranları  ve limitleri şu şekildedir;

Youtube – %50 oranında her ay 15 TL                                            Hop – %15 oranında her ay 20 TL

Netflix –  %50 oranında her ay 15 TL                                              Martı – %5 oranında her ay 15 TL

Spotify – %50 oranında her ay 15 TL                                              Petlebi – %10 oranında her ay 50 TL

Eczane – %50 oranında her ay 25 TL                                             Bkm Kitap – %10 oranında her ay 50 TL

Burger King – %10 Oranında her ay 15 TL                                     CarrefourSA – %10 oranında her ay 50 TL

Popeyes – %10 oranında her ay 15 TL                                           Yolcu360 – %10 oranında her ay 50 TL

Arby’s – %10 oranında her ay 15 TL                                               Teknosa – %3 oranında her ay 50 TL

Tıklagelsin – %10 oranında her ay 15 TL                                        İstegelsin – %5 oranında her ay 50 TL

Exxen – %50 oranında her ay 10 TL                                               Gittigidiyor  %5 oranında her ay 50 TL

Kahve.com – %10 oranında her ay 30 TL                                        N11– %5 oranında her ay 50 TL

Papara Cashback
5 (100%) 4 votes