Papara Birikim Hesabı

Papara birikim hesabı Papara’nın oyuncuları için geliştirdiği bir hesap türüdür. Milyonlarca kullanıcıya hizmet veren Papara oyuncular tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Papara ile  Para yatırıp çekebiliyor, döviz hesabı açabiliyor, ödemelerini yapabiliyor, sigorta yapabiliyor, hediye kartı yollayabiliyorsunuz tüm bunların yanı sıra Papara birikim hesabıyla kendinize göre belirlediğiniz hesabınızla birikimlerinizi yapabilirsiniz. Peki Papara birikim hesabı nedir ?, Papara birikim hesabı nasıl açılır ? Papara brikim hesabına nasıl para yatırılır, Papara birikim hesabına  nasıl para yatırılır tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Papara birikim hesabı

Papara Birikim Hesabı Nedir ?

Papara kullanıcılarının son günlerde sordukları sorulardan bir tanesi Papara birikim hesabı nedir ? Papara birikim hesabı paparanın bu sene geliştirdiği birikim yapmanıza olanak sağlayan bir seçenektir. Papara birikim hesabı sayesinde paranızı ayrı bir hesapta tutarak  biriktirebileceksiniz. Papara birikim hesabınızı kendinize göre özelleştirebilir dilediğiniz zaman para yatırıp çekebilirsiniz.

Papara Birikim Hesabı Nasıl Açılır ?

Papara birikim hesabı açmak için öncelikle Papara hesabınıza giriş yapın. Papara’ya giriş yaptıktan sonra ana sayfada bakiyenizin olduğu kısmın üstündeki hesaplar bölümünü açın o sayfadan birikim hesabım oluştur seçeneğine tıklayın hesabınızın ismini koyun dilerseniz bir tane fotoğraf seçin, birikim hesabınız için bir hedef belirleyin ve işlemi onaylayın tüm bunları yaptıktan sonra Papara birikim hesabınız açılacaktır. Papara’da en fazla 10 tane birikim hesabı açarak birikimler yapabilirsiniz.

Papara Birikim Hesabına Nasıl Para Yatırılır ?

Papara birikim hesabınıza hızlıca para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Papara birikim hesabınıza para yatırmak için birikim hesabınız yatır seçeneğine tıklayın ana hesabınızdan yatırmak istediğiniz miktarı yazdıktan sonra birikim hesabınıza para yatırma işleminiz tamamlanacaktır. Ayrıca birikim hesabınıza  para yatırmak için düzenli para transferi tanımlayabilirsiniz. Hesaplar bölümünde birikim hesabınıza giriş yaptıktan sonra düzenli transfer seçeneğinden transferin miktarını ve transfer sıklığını günlük, haftalık, aylık olarak belirleyebilirsiniz.

Papara Birikim Hesabından Nasıl Para Çekilir ?

Papara birikim hesabından para çekme işlemi para yatırma işlemi yapmak kadar basittir. Papara birikim hesabınızdan para çekmek birikim hesabınıza girin ve ekranın sol kısmında bulunan ”çek” kısmından çekmek istediğiniz miktarı yazıp onaylayın tüm bu işlemleri yaptıktan sonra para çekme işleminizi tamamlanacaktır.

Papara Birikim Hesabı
Rate this post