Hattıma Onay SMS Alamıyorum

Papara Nedir? Papara hesabı nasıl açılır? Papara üzerinden para transferi nasıl yapılır? Papara Ücretli midir? Gibi soruların cevaplarını ve Papara Kullanıcı şikayetlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Papara son dönemde sayıları artmaya başlayan Dijital Cüzdanlardan bir tanesidir. BDDK Onaylı ve Ücretsiz bir sistemdir. Kullanımı oldukça kolaydır. Kullananlar için ülkemizde daha önce aktif olan PayPal sisteminin Yerel Hali şeklinde özetleyebiliriz.

Papara, cüzdanınızdaki nakit para ve kartların yerine kullanabileceğiniz, 7/24 ücretsiz para transferi gibi özellikleriyle bir cüzdandan daha da fazlasını yapabilen bir platformdur. Hesap açmak için 18 yaşında olma şartı yok, 13 yaşından büyük olmak yeterli.

Papara’nın altyapı yetersizliğinden kaynaklanan bazı durumlarda kullanıcılar SMS Onay Kodunun gelmesi için dakikalarca beklemek durumunda kalmaktadır. SMS Onay Kodu’nun girilmesi için Papara kullanıcılara 2 dakika süre tanısa da, özellikle yoğun günlerde kullanıcıların SMS Onay Kodunu alamamaktan şikayet etmektedir. Bu durum yurtdışında yaşayan Papara kullanıcıları için daha da büyük bir sorun oluşturmaktadır. Şikayetvar üzerinden bu konu ile ilgili bir kullanıcı şikayeti örneğini aşağıda okuyabilirsiniz:

Papara Yurt Dışı Hattıma Onay SMS Alamıyorum

Şu an Papara’mda kayıtlı olan Azerbaycan hattıma SMS gelmiyor SMS alamıyor. Nedeni nedir? SMS yollanıyor ama onay kodu mesajı gelmiyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum bir sorun olmadıklarını söylüyorlar ama nedeni öğrenebilir miyim?

Papara Temsilcisi

Merhaba, Mail adresinize konu ile alakalı detaylı bilgilendirme paylaşılmıştır. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla. Papara Destek Ekibi

Hattıma Onay SMS Alamıyorum
5 (100%) 2 votes

Tagged With :